Головна
Українська Радянська Енциклопедія
Енциклопедичний словник-довідник з туризму
Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С.
 
Головна arrow Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С. arrow прин-пят arrow ПРОЕКТ
   

ПРОЕКТ

(лат. — кинутий уперед) —

1) План, задум (організації, влаштування, заснування будь-чого), поперед, текст майб. док-та (законодавчого або ін. нормат.-прав. акта, угоди, програми та ін.).

2) Комплект тех. док-тів, що складається з креслень, пояснювальної записки та кошторису (див. Проектно-кошторисна документація) на виготовлення виробів і буд-во споруд (або реставрацію, реконструкцію чи відбудову їх), а також на виконання робіт з розподілу певних територій або встановлення їх меж (землевпорядкування, межі наділення садиб тощо).

3) Програма дій, заходів для здійснення конкр., предметного соціально-екон. задуму (напр., освоєння випуску принципово нової продукції).

4) План формування та використання фін. ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що здійснюються органами держ. влади та органами місц. самоврядування протягом бюдж. періоду, який є невід'єм. частиною П. Закону про Держ. бюджет України або П. рішення відповід. ради про місц. бюджет. Порядок розробки і розгляду П. бюджету визначений Бюджетним кодексом України (2001).

В. П. Нагребельний.

 

Схожі за змістом слова та фрази