Головна
Українська Радянська Енциклопедія
Енциклопедичний словник-довідник з туризму
Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С.
 
Головна arrow Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С. arrow мир-міл arrow МИСЛИВСЬКІ УГІДДЯ
   

МИСЛИВСЬКІ УГІДДЯ

-ділянки суші та вод. простору, на яких перебувають мисливські тварини і які можуть бути використані для ведення мисливського господарства. Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» (2000) ці угіддя надаються у користування на строк не менш як 15 років Верх. Радою АР Крим, обласними та Київ. і Севастопольською міськими радами за поданням місц. органів спеціально уповноваженого центр, органу викон. влади у галузі мисл. г-ва та полювання, погодженим з РМ АР Крим, обласними, Київ, та Севастопольською міськими держ. адміністраціями, місц. органами спеціально уповноваженого центр, органу викон. влади у галузі охорони навкол. природ, середовища та власниками або користувачами зем. ділянок. Користування М. у. здійснюється відповідно до правил ведення на них мисл. г-ва та полювання.

Площа М. у., що надаються користувачеві, повинна становити не менше 3 000 га, але не більше 35 % заг. площі М. у. АР Крим, області. Переважне право на користування М. у. мають: власники та пост, користувачі зем. ділянок; користувачі М. у., які продовжують строк користування цими угіддями. Право користування М. у.

припиняється у разі: закінчення строку користування; добровільної відмови від користування; припинення діяльності юрид. осіб, яким надано у користування М. у.; системат. невиконання обов'язків щодо охорони та відтворення мисл. тварин, зобов'язань, обумовлених договором між користувачем М. у. та власником (користувачем) зем. ділянок або місц. органом спеціально уповноваженого центр, органу викон. влади у галузі ведення мисл. г-ва та полювання, а також в ін. випадках, передбачених зак-вом; погіршення якості М. у. з вини їх користувача; в ін. випадках, передбачених зак-вом. Рішення про припинення права користування М. у., крім випадку закінчення строку користування, приймаються за поданням місц. органів спеціально уповноваженого центр, органу викон. влади у галузі мисл. г-ва та полювання або в галузі охорони навкол. природ, середовища тими самими органами, які уповноважені надавати М. у. у Користування.

Ю. С. Шемшученко.

 

Схожі за змістом слова та фрази