Головна
Українська Радянська Енциклопедія
Енциклопедичний словник-довідник з туризму
Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С.
 
Головна arrow Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С. arrow комер-коно arrow КОМПЕНСАЦІЇ ПРИ ВТРАТІ РОБИТИ
   

КОМПЕНСАЦІЇ ПРИ ВТРАТІ РОБИТИ

- грош. суми та ін. гарантії, які власник або уповноважений ним орган і д-ва повинні надати працівникові у випадках, передбачених зак-вом. Згідно зі ст. 44 Кодексу законів про працю України при припиненні трудового договору з підстав, зазначених у п. 6 ст. 36 та п. 1,2,6 ст. 40 КЗпП, працівникові виплачується вихідна доп омога у розмірі не менше середнього місячного заробітку; у разі призову або вступу на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу (п. З ст. 36) — не менше двомісячного серед, заробітку; внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом зак-ва про працю, колективного чи трудового договору (ст. 38 і 39) — у розмірі, передбаченому колективним договором, але не менше тримісячного серед, заробітку. Ст. 493 КЗпП встановлено, що за працівниками, вивільнюваними з підприємств, установ та організацій у зв'язку зі змінами в організації в-ва і праці (п. 1 ст. 40), зберігається середня зар. плата на період працевлаштування, але не більш як на 3 місяці з дня звільнення, з урахуванням вихідної допомоги. Виплата місячної вихідної допомоги і серед, заробітку, що зберігається, проводиться за поперед, місцем роботи.

Згідно зі ст. 25 Закону України «Про зайнятість населення» (1991) д-ва сприяє незайнятим гр-нам у поновленні їх труд, діяльності та забезпечує їм різноманітні види компенсацій. Згідно зі ст. 26 вказаного Закону, працівникам, труд, договір з якими було розірвано з ініціативи власника або уповноваженого ним органу у зв'язку зі змінами в організації в-ва і праці, в т. ч. ліквідацією, реорганізацією, перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників, а також військовослужбовцям, звільненим з військ, служби у зв'язку із скороченням чисельності або штату без права на пенсію, за умови їх реєстрації у службі зайнятості протягом 7 календ. днів після звільнення як таких, що шукають роботу, гарантується:

а) надання статусу безробітного, якщо протягом 7 днів працівникові не було запропоновано підходящої роботи;

б) право на одержання допомоги по безробіттю в розмірі 100 % середньої зарплати за ост. місцем роботи протягом 60 календ. днів, 75 % — протягом 90 календ. днів і 50 % — протягом наступних 210 календ. днів, але не більше середньої зарплати, що склалася в народному господарстві відповідної області за минулий місяць, і не нижче встановленого зак-вом розміру мінімальної зарплати;

в) збереження на новому місці роботи на весь період профес. перенавчання з відривом від в-ва середньої зарплати за поперед, місцем роботи;

г) право на достроковий вихід на пенсію за півтора року до встановленого зак-вом строку осіб передпенсійного віку, які мають встановлений зак-вом про пенсійне забезпечення необхідний заг. трудовий стаж (у т. ч. на пільгових умовах).

Вивільненим працівникам, в т. ч. працівникам Чорнобильської АЕС, які вивільняються з роботи у зв'язку з достроковим зняттям Чорнобильської АЕС з експлуатації, надаються також ін. пільги та компенсації відповідно до зак-ва України, зокрема право на достроковий вихід на пенсію осіб передпенсійного віку за два роки до встановленого зак-вом строку.

А. Ю. Бабаскін.

 

Схожі за змістом слова та фрази