Повернись живим
Головна
Українська Радянська Енциклопедія
Енциклопедичний словник-довідник з туризму
Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С.
 
Головна arrow Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С. arrow Ш arrow ШУМИЛО
   

ШУМИЛО

Микола Єгорович (12.Х 1949, с. Шумили Лебединського р-ну Сум. обл.) — укр. правознавець, доктор юрид. наук з 1999, професор з 2001. Закін. 1975 Харків. юрид. ін-т. Від 1975 в системі органів держбезпеки: слідчий, аспірант ВШ КДБ СРСР (Москва); викладач, ст. викладач, доцент, нач. кафедри крим. процесу і криміналістики Вищих курсів КДБ СРСР у Києві (з 1991 — Ін-т підготовки кадрів СБУ; з 1995 -Академія СБУ; з 1999 -Нац. академія СБУ); в 1996—99 — докторант, а з 1999 — професор каф. крим. права і крим. процесу Нац. академії СБУ. Від грудня 2003 — проректор Ун-ту економіки та права «КРОК» (Київ). Член роб. групи ВР України з розробки нового Крим.-процес. кодексу України. Брав участь у розробці законні України «Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні»,

Шумило Микола Єгорович - leksika.com.ua

«Про відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, процесуального слідства, прокуратури і суду». Досліджує проблеми реабілітації у крим. процесі та використання операт.-розшук, мат-лів у доказуванні по крим. справах.

Осн. праці: «Реабілітація жертв політичних репресій в Україні» (1993), «Жертви репресій» (1993, у співавт.), «Правові підстави обмеження прав людини у сфері забезпечення державної безпеки» (1995), «Проблеми використання оперативно-розшукової інформації у доказуванні по кримінальних справах» (1997), «Реабілітація в кримінальному процесі України» (2001).

Д. П. Письменний.

 

Схожі за змістом слова та фрази