Повернись живим
Головна
Українська Радянська Енциклопедія
Енциклопедичний словник-довідник з туризму
Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С.
 
Головна arrow Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С. arrow Ш arrow ШАМРАЙ
   

ШАМРАЙ

Василь Олександрович (16.1 1957, с. Хащувате Гайворонського р-ну Кіровогр. обл.) — укр. правознавець, доктор наук з держ. управління з 1999, професор з 2001, академік Міжнар. кадрової академії з 2000, академік АН вищої школи України з 2001. Закін. 1987 Київ. ВШ МВС СРСР. Працював у Дніпроп. спец, серед, школі міліції МВС СРСР (з 1980): інспектор відділу кадрів, заст. нач. курсу з вих. роботи, викладач. Від 1990 — в Укр. академії внутр. справ (тепер Нац. академія внутр. справ України): викладач, ст. викладач, доцент каф. адм. права, заст. нач. ф-ту з навч. та наук, роботи; докторант. Від 1997 — заст. нач. ф-ту подат. міліції Академії держ. подат. служби України.

Шамрай Василь Олександрович - leksika.com.ua

Науковий консультант ВР України, керівник роб. групи з підготовки та експертизи законопроектів, що стосуються організації діяльності правоохор. органів і військових формувань К-ту ВР України із законод. забезпечення правоохор. діяльності. Член ряду спеціаліз. вчених рад, експертної ради ВАК України з держ. управління.

Досліджує проблеми адміністративного права, державного управління, організації діяльності військових формувань і правоохор. органів України та ін. Осн. праці: «Військові формування та військова служба (організаційно-правові та управлінські аспекти)», «Військова служба та нестатутні відносини», «Проблеми забезпечення законності у військових формуваннях України» (всі — 1998), «Державна виконавча влада в Україні: формування та функціонування» (2000, у співавт.).

В. П. Горбатенко.

 

Схожі за змістом слова та фрази