Головна
Українська Радянська Енциклопедія
Енциклопедичний словник-довідник з туризму
Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С.
 
Головна arrow Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С. arrow С-сим arrow СВЯТКОВІ ДНІ
   

СВЯТКОВІ ДНІ

— урочисті дні в житті д-ви, сусп-ва, соціальних і профес. груп, які встановлені зак-вом д-ви і стосуються визнач, істор. подій, традиц. дат, вшанування працівників певних галузей, професій тощо. С. д. в Україні — це державні свята, професійні свята, реліг. свята. До них відносять також окр. пам ятні дати та ювілеї. Держ. та реліг. свята одночасно є неробочими днями.

Зак-вом встановлено такі святкові нероб, дні: 1 січня — Новий рік; 8 березня — Міжнар. жін. день; 1 і 2 травня — День міжнар. солідарності трудящих; 9 травня — День Перемоги; 28 червня — День Конституції України; 24 серпня — День незалежності України. Неробочими є також дні великих реліг. свят: 7 січня — Різдво Христове; один день (неділя) — Великдень (Пасха); один день (неділя) — Трійця (обидва свята — за церк. календарем). За поданням реліг. громад ін. (неправославних) конфесій, зареєстрованих в Україні, кер. підприємств, установ, організацій надає особам, які сповідують відповідні релігії, до 3 днів відпочинку протягом року для відзначення їхніх великих свят (з відпрацюванням цих днів). Залучення окр. працівників до роботи у святкові (неробочі) дні допускається тільки з дозволу профсп. органу підприємств, установ, організацій і лише у випадках, передбач, зак-вом, зокрема ч. 2 ст. 71 КЗпП України, за письм. наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу. Виняток становлять постійно діючі підприємства, де перерва в роботі неможлива з вироб.-тех. причин (безперервно діючі підприємства, установи, організації, гарячі цехи металург, заводів та ін.), у зв'язку з необхідністю обслуговування населення (тр-т, прод. магазини, лікарні та ін.), при проведенні ремонт, робіт, для вантажно-розвантажувальних робіт на залізнич. та вод. тр-ті.

На безперервно діючих підприємствах (у цехах, на дільницях, агрегатах), а також за підсумковим обліком робочого часу робота у С. д. включається до міс. норми роб. часу. Залучення окр. працівників до роботи у С. д. допускається у таких виняткових випадках: 1) для відвернення стих, лиха, епідемій, епізо-отій, вироб. аварій та негайного усунення їх наслідків; 2) для відвернення нещас. випадків, які ставлять або можуть поставити під загрозу життя чи норм, життєві умови людей, загибелі або псування майна; 3) для виконання невідкладних, наперед не передбачених робіт, від негайного виконання яких залежить надалі норм, робота підприємства, установи, організації у цілому або їх окр. підрозділів; 4) для виконання невідклад. вантажно-розвантажувальних робіт з метою запобігання або усунення простою рухомого складу чи скупчення вантажів у пунктах відправлення і призначення. Робота у С. д. може компенсуватися, за згодою сторін, наданням ін. дня відпочинку (відгулу) або однораз. оплатою у грош. формі в подвійному розмірі (ст. 72, 107 КЗпП). Оплата за роботу в С. д. провадиться так: а) відрядникам — подвійні відрядні розцінки; б) працівникам, оплата праці яким провадиться за погодинними чи поденними ставками, — в розмірі подвійної годинної чи денної ставки; в) працівникам, які одержують міс. оклад, — у розмірі одинарної годинної або денної ставки понад оклад, якщо робота в С. д. проводиться у межах міс. норми роб. часу, і в розмірі подвійної годинної чи денної ставки, якщо робота проводилася понад міс. норму. Оплата праці в зазначених розмірах провадиться всім працівникам за години, фактично відпрацьовані у С. д. За бажанням працівника грош. компенсація за роботу в С. д. може замінюватися наданням йому ін. дня відпочинку. В цьому випадку оплата за роботу в С. д. провадиться в одинар. розмірі. Зазначена оплата не стосується профес. та ін. свят (у широкому значенні), які є робочими.

Літ.: Дмитренко Ю. П. Труд, право України. К., 2001.

Ю. П. Дмитренко.

 

Схожі за змістом слова та фрази