Головна
Українська Радянська Енциклопедія
Енциклопедичний словник-довідник з туризму
Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С.
 
Головна arrow Енциклопедичний словник-довідник з туризму arrow в arrow ВСЕСВІТНІЙ ПУТІВНИК ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ (WORLD TRAVEL GUIDE)
   

ВСЕСВІТНІЙ ПУТІВНИК ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ (WORLD TRAVEL GUIDE)

- серія друкованих та електронних видань одного з найбільших у світі виробників туристської довідкової літератури видавництва Columbus Press (Лондон, Велика Британія). Воно випускає путівники по всіх територіях і країнах світу англійською й німецькою мовами. Це видання містить усе найнеобхідніше для тих, хто подорожує, робітників підприємств туристської індустрії і є важливим посібником для студентів. У друкованому вигляді путівник являє собою книжку форматом А4, чудово оформлену й багато ілюстровану, з детальним описом особливостей 70 країн і територій, які пов'язані з туризмом. Обсяг книжки - понад 1200 сторінок. Видання оновлюється один раз на два роки. Його варіант на CD-ROM придатний також для мережевого використання. Крім путівника, один раз на два роки видаються:

- Всесвітній атлас World Travel Atlas накладом понад 140 тис. примірників, популярний серед працівників туризму й читачів бібліотек.

- Путівник з охорони здоров'я в туризмі World Travel Health Guide, де розглядаються питання медичного забезпечення туризму, найшкідливіші інфекційні та інші захворювання в різних регіонах світу. Наводяться рекомендації щодо організації турів з погляду безпеки і заходи, яких слід вживати в екстремальних випадках.

- Путівник для туристського агентства World Sales Guide, в якому аналізуються і описуються особливі прийоми продажу туристського продукту. Даються рекомендації щодо організації офісу туристського агентства, різні методи й прийоми роботи з клієнтами.

- Всесвітній путівник для туроператорів по гірськолижних курортах World Ski Guide. Тут описано практично всі гірськолижні курорти світу, індустрію й оснащення гірськолижних трас. - Комплект карт форматом 120x100 см для туристського агентства або офісу туроператора World Travel Wall Мар. Містить політичну, кліматичну, транспортну (аеропорти світу) та інші карти.

 

Схожі за змістом слова та фрази