Головна
Українська Радянська Енциклопедія
Енциклопедичний словник-довідник з туризму
Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С.
 
Головна arrow Енциклопедичний словник-довідник з туризму arrow б arrow БЕСТ ВЕСТЕРН ІНТЕРНЕШНЛ (BEST WESTERN INTERNATIONAL)
   

БЕСТ ВЕСТЕРН ІНТЕРНЕШНЛ (BEST WESTERN INTERNATIONAL)

- найбільший міжнародний ланцюг (див. Ланцюг готельний) мотелів і готелів (3198 готелів на 245 тис. номерів) для автотуристів у 1230 містах різних країн. Видає серію каталогів готелів Hotel Guides по Азії, Пн. Африці, Пн. Америці, Європі, Австралії, Новій Зеландії, США і дорожні атласи, суміщені з каталогами пришляхових готелів. У системі Б. В. І. прийнята така класифікація: Motel - як правило, одно-двоповерхова споруда, може бути обмежений сервіс у харчуванні, простора стоянка для автомобілів; Motor Inn - дво-, триповерхова споруда, повний сервіс харчування, звичайний набір напоїв; Hotel - багатоповерхова споруда, повний сервіс в обслуговуванні й харчуванні, найчастіше знаходиться в місті, а тому стоянка для автомобілів інколи лімітується;

All Suite - може бути одним з перелічених вище, проте має поліпшений склад номерного фонду: всі номери двокімнатні, складаються з вітальні та спальні (однієї або кількох);

Resot - готель високого класу, вишукана обслуга, номери різної категорії, повний сервіс, приміщення для відпочинку.

Б. В. І. має тісні зв'язки з автомобільними асоціаціями. Наприклад, у США Mobile Travel Guide (&#****) та AAA (&#****) надають високий рівень сервісу для автомобілів, ремонт і страхування (assistance). Якість обслуговування залежить від рівня готелю і також класифікується, наприклад, за градацією Mobile Travel Guide:

* Good, better than average - гарний, вище середнього;

Very good - дуже гарний;

*** Excellent - винятковий;

**** Outstanding worth a special trip - вище стандартів;

***** One of the best in the country - один з найкращих у країні.

Загалом ланцюги пришляхових мотелів використовують зіркову класифікацію від * до ****. Крім того, за винятком США, може одночасно застосовуватися й національна класифікація. Наприклад, у Греції мотель "Левенді" має класифікацію **** в ланцюзі Б. В. І. та категорію А - за національною класифікацією.

Для своїх клієнтів Б. В. І. пропонує широкий спектр фінансових послуг, наприклад, власну платіжну клубну систему. Члени клубу отримують "срібну" або "золоту" пластикову картку, за допомогою якої можна розраховуватися в усіх готелях системи, а володарі "золотої" картки Gold Crown Club International отримують численні послуги за класом VIP. Члени клубу можуть мати і бізнес-кард. Система також емітує єврочеки - дорожні чеки в євро. Забронювати номери в готелях Б. В. І. можна через автоматизовані ланцюги бронювання System One (Amadeus), Start Amadeus, Sabre, WorldSpan, Galileo.

 

Схожі за змістом слова та фрази