Головна
Українська Радянська Енциклопедія
Енциклопедичний словник-довідник з туризму
Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С.
 
Головна arrow Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С. arrow дер-дин arrow ДЕРЖАВНИЙ КАДАСТР СХОВИЩ РАДІОАКТИВНИХ ВІДХОДІВ
   

ДЕРЖАВНИЙ КАДАСТР СХОВИЩ РАДІОАКТИВНИХ ВІДХОДІВ

- систематиз. банк даних щодо місцезнаходження, кількісних та якісних характеристик, умов зберігання або захоронения радіоакт. відходів, систем контролю і моніторингу. Ведеться з метою уникнення неконтрольованого нагромадження радіоакт. відходів та забезпечення операт. контролю за їх місцезнаходженням і переміщенням, умовами зберігання та захоронения. Для забезпечення пост, поновлення та своєчас. внесення змін до Д. к. с. р. в. здійснюються регулярні держ. інвентаризації сховищ радіоакт. відходів, включаючи сховища для зберігання радіоакт. відходів на тер. виробників цих відходів.

Створення та організація ведення Д. к. с. р. в. покладаються на орган держ. управління у сфері поводження з радіоакт. відходами. Кадастр підлягає безстроковому зберіганню. Відносини, пов'язані з веденням Д. к. с. р. в., регулюються Законом України «Про поводження з радіоактивними відходами» (1995) та Положенням про Державний кадастр сховищ та місць тимчасового зберігання радіоактивних відходів, затв. КМ України 29.IV.1996.

М. І. Єрофеев.

 

Схожі за змістом слова та фрази